Darmowa dostawa od 50,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Etui na klucze

( ilość produktów: 9 )

Pęk kluczy, który nigdzie się nie mieści, klucze, które ciągle gdzieś giną – jak ogarnąć chaos związany z wciąż przybywającymi kluczami? Najłatwiejszym sposobem jest trzymanie ich w etui na klucze. To wygodne rozwiązanie, pozwalające zapanować nad chaosem, jaki nierzadko nam się wkrada, gdy korzystamy z wielu kluczy. Do mieszkania, na działkę, do biura, samochodu, piwnicy, garażu, zapasowe klucze do domu bliskich nam osób – wszystkie je zmieścimy w wygodnym etui na klucze, które raz na zawsze rozwiąże nasz problem.

Skórzane etui na klucze

Etui na klucze łączy kilka funkcji. Z jednej strony pozwala ono uporządkować wszystkie klucze. Dzięki kółkom sami decydujemy o kolejności ułożenia kluczy. Kluczyki do samochodu możemy włożyć do etui luzem, co pozwoli nam swobodnie z nich korzystać. Inną zaletą noszenia kluczy w etui jest pewność, że wszystkie je będziemy mieć zawsze pod ręką i nigdy nam się nie zawierusza. Etui na klucze chroni także inne przedmioty przed porysowaniem i innymi uszkodzeniami mechanicznymi, jakie są dobrze znane wszystkim tym, którzy noszą klucze w kieszeni bądź torebce. Akcesorium to przydaje się także w podróży – szczególnie wtedy, gdy zdarza nam się zapomnieć, gdzie włożyliśmy pojedynczy klucz, spiesząc się na pociąg czy samolot.

Etui na klucze – skórzane dodatki Barberinis

Skórzane etui na klucze Barberinis to nie tylko praktyczny gadżet, który tym bardziej się przydaje, im więcej kluczy nosimy przy sobie. To także elegancki dodatek, po który chętnie sięgają właściciele mieszkań na wynajem czy zarządcy domków letniskowych. Wręczając klucze nowemu najemcy, warto zadbać o każdy najdrobniejszy szczegół, świadczący o naszym profesjonalizmie. Jednym z nich może być praktyczna teczka na dokumenty czy właśnie etui na klucze, w którym wszystkie duże i mniejsze kluczyki mają swoje miejsce. Produkty Barberinis wykonane są wysokiej jakości naturalnej skóry. Etui na klucze zapinane jest na zamek błyskawiczny. Wewnątrz znajdują się kółka, do których przymocowujemy pojedyncze klucze, a komplety możemy także trzymać luzem. W naszej ofercie etui na klucze dostępne są w różnych wersjach kolorystycznych, dzięki czemu dostosujemy nasz dodatek do torby czy aktówki. Również każdy domownik bez trudu odróżni własne etui na klucze, zabierając ze sobą te właściwe. Wybierz etui na klucze dla siebie i swoich bliskich i zapomnij o ciągłym szukaniu kluczy w mieszkaniu, torbie czy plecaku.

Dostępne kolory
pixel